COOKIE_INFO_HEADER

OK Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s použtím týchto súborov.

Filozofia EVENT ZONE


Máte súkromnú oslavu alebo firemný event, potrebujete zorganizovať tlačovú konferenciu, či prednášku? Máte o všetkom jasnú predstavu?

Po rokoch v eventovom priemysle sme prišli k poznaniu, že nastal čas zmeniť zaužívané praktiky a zmeniť filozofiu pri organizácii firemných eventov, osláv, či objednávaní umelcov a služieb. Za týmto jednoduchým výrokom však stojí pomerne odvážne rozhodnutie a uvedomenie si, že neustále narastajúce tempo našich životov vyžaduje radikálne zjednodušenie organizácie eventov, ktoré majú naše životy vo finále spríjemňovať. Aj keď si všetci vieme predtaviť koľko úmornej práce, času, starostí a nervov je potrebné vynaložiť na ich prípravu...

Každý máme nepochybne vlastný osvedčený spôsob, ako sa dopracovať k úspešnej realizácii svojho EVENTU. Mnohí využívajú overenú a spoľahlivú spoluprácu s eventovou, umeleckou alebo reklamnou agentúrou. Zrejme nebude pre nikoho veľkým prekvapením, že každá z agentúr má vlastný okruh umelcov, s ktorými má výbornú a osvedčenú spoluprácu. To samozrejme neznamená, že umelci v takomto prípade účinkujú na podujatiach za zlomkovú cenu, ale agentúry spravia veľa nadpráce, aby Vám konkrétneho umelca, či umelecké zoskupenie “ponúkli”... Ďalšia veľká skupina klientov rieši podujatia výlučne vo vlastnej réžii – zodpovední pracovníci tak prácne získavajú kontakty a následne ich obvolávajú, koordinujú, vysvetľujú, zapracovávajú zmeny, boria sa s výpadkami objednaných umelcov, či riešením cenových podmienok a napokon s vypätím síl dohliadajú na priebeh realizovaného podujatia.

EVENT ZONE má ambíciu byť jednoduchým a dostupným riešením pre všetkých, ktorí si chcú sami v pokoji a bez nátlaku vybrať podľa vlastných predstáv zo stoviek overených umeleckých telies, individuálnych umelcov a dodávateľov rôznych služieb. Navyše s istotou, že po zadaní času a ceny je „objekt“ ich výberu aj dostupný a že priebeh akcie bude zodpovedať zadaniu. V neposlednom rade s vedomím, že si umelca objednali za JEHO skutočnú (nie agentúrnu) a konečnú cenu.

Vyskúšajte naše nové riešenie pri organizovaní vašich podujatí. Objednajte si obľúbenú kapelu, moderátorku, hostesku, barmana, či party stan prostredníctvom nášho portálu alebo aplikácie a sme presvedčení, že zmeníme váš pohľad na organizovanie EVENTU.

Tešíme sa na výzvy, ktoré nás čakajú a sme pripravení urobiť všetko pre vašu spokojnosť!

Tím EVENT ZONE

Get it on Google Play